Recreational Monthly Subscription Packages


It costs less than you think

$ 30

1 CLASS

Single Pass

  • One Time Attendance
  • ANY WEEK DAY

$105

4 classes

per month

  • 1 CLASS PER WEEK
  • ANY WEEK DAY

$190

8 classes

per month

  • 2 CLASSES PER WEEK
  • ANY WEEK DAY

$200

12 classes

per month

  • 3 CLASSES PER WEEK
  • ANY WEEK DAY

After School Program


$ 200

4 days

per month

  • 1 DAY PER WEEK
  • ANY WEEK DAY

$ 275

8 Days

per month

  • 2 DAYS PER WEEK
  • ANY WEEK DAY

$ 375

12 days

per month

  • 3 DAYS PER WEEK
  • ANY WEEK DAY

$ 450

16 days

PER MONTH

  • 4 DAYS PER WEEK
  • ANY WEEK DAY

$ 530

20 days

PER MONTH

  • 5 DAYS PER WEEK
  • ANY WEEK DAY